Remedios BlogAssociation of the art of good taste.

Partnerstvo pre sponzorov..

Publikované 11.11.2012 v 02:17 v kategórii Partneri a podporovatelia, prečítané: 443x

Cieľom príspevku je inšpiratívne osloviť potenciálnych sponzorov a partnerov združenia Remedios, kdekoľvek by sa práve ukrývali. Pandravy :) A to vymenovaním nekompletného zoznamu výhod, ktoré z rozhodnutia stať sa partnerom vždy plynuli, stále plynú, a naďalej bez váhania plynúť budú. 

Keďže je naša produkcia dizajnovaná ako zážitkový benefit, možem Vám povedať len jediné. Flamencový zážitok, ktorý ponúkame vytvára v divákoch asociácie na vášeň, víno, oheň, kone, rýchlosť, dynamiku, výbušnosť, zdieľanie, vyvrcholenie, uvoľnenie, odovzdanie. Všetko to, čo si vyžaduje emocionálna stránka obchodnej komunikácie v ktoromkoľvek sektore, v každej oblasti práce s ľudskými zdrojmi, kdekoľvek na svete do frasa! 

Spirituálnu a monetárnu lojalitu podporovateľov našich umeleckých aktivít vyjadrenú dohodou o vzájomnom porozumení, sympatiách, finančnej podpore a reklamnej kampani sme doplnili, ako je to v poslednej dobe zvykom, vytvorením kapacitne striktne obmedzeného VIP Klubu Podporovateľov (tzv. VIPKP). Jeho členovia majú okrem množstva neuveriteľných bonusov aj jeden celkom obyčajný. Môžu prispievať do našeho blogu vlastnými autorskými počinmi. Či už to budú bežné slová obdivu a chvály na adresu našich umelcov, alebo to budú poctivé, ničím neprikrášlené PR články o vlastných kvalitách a hodnotách, ktoré členovia klubu ako moderné, ekologické, dlhodobo udržateľné a filantropické obchodné spoločnosti reprezentujú. Samozrejme, ak sa do VIPKP dostanú. Kritériá výberu a prijatia sú totiž prísne. A takmer neskorumpovateľné. Napokon, kuknite sa sami.


PARTNERI: lolatours - hoteltatra - predpredaj - greginet - friendstravel - zlavomat - musicpress - radiomodra - saberako 


Daniel Godány, Remedios o.z.

 

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Členovia a spolupracovníci združenia REMEDIOS o.z.: Daniel Godány, kapela Remedios, kapela Ponte Pardo, lektori Flamenco Dance School, fotografi Jozef Páleník a Veronika Klimonová, maliar a sochár Jozef Kurinec, zvukoví majstri Ján Machút a Martin Nováček, filmoví režiséri, strihači a scenáristí Andrej Farba, Daniel Adamjak, konzultant Miroslav Palún. A podaktorí ďalší prispievatelia..