Remedios BlogAssociation of the art of good taste.

Dlžníci a Neplatiči

Publikované 01.01.2013 v 23:07 v kategórii Dlžníci a Neplatiči, prečítané: 1111x

Tak teda. Prišli sa, postavili sa, a povedali sa: Čo može lepšie človek urobiť, než Vám proste dobre nezaplatiť? A tak aj bolo. Nezaplatili nám. Vraj nám zaplatia, až keď im zaplatia. Ešte sa ohradili, že čo im to tak drzo pripomíname. My nevďačníci. Čo nevidíme, že oni za to predsa nemožu? Veď oni predsa tiež čakajú na svojich dlžníkov. Odhliadnuc od nebezpečnosti takej argumentácie, mám dojem, že sa na Slovensku veľmi často používa ako dobrá výhovorka. Veď je kríza, pochopte. Takže na rovinu. Našim prvým dlžníkom, a k tomuto dátumu bez reagovania na návrh z našej strany akceptovať splátkový kalendár, teda evidentne svojvoľným neplatičom
č.1 je: 
Agentúra ENY (Anna Dudová)
Lukačovce 376, 951 23 Lukačovce
ICO: 41061225, DIC: 1033347491
www.jazykovevzdelavanie.sk
jazykove@gmail.com

alias

IALF, o. z. - Jazykovevzdelavanie.sk
Poštový priečinok E50, 949 01 Nitra, Slovakia
www.jazykovevzdelavanie.sk
ialffans@gmail.com

Dlžná čiastka má takmer 4 mesiace po termíne splatnosti hodnotu 440 EUR + úroky z omeškania. Časť emailovej komunikácie k tomuto prípadu k nahliadnutiu.
Daniel Godány, Remedios o.z.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Remedios o.z. 01.07.2015 v 01:18 Sylva Tůmová - nezávislý kosmetický poradce sa svojim komentárom zaradila do skupiny otravných spamerov bez úrovne, či úsudku :) Nech sa darí.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?Členovia a spolupracovníci združenia REMEDIOS o.z.: Daniel Godány, kapela Remedios, kapela Ponte Pardo, lektori Flamenco Dance School, fotografi Jozef Páleník a Veronika Klimonová, maliar a sochár Jozef Kurinec, zvukoví majstri Ján Machút a Martin Nováček, filmoví režiséri, strihači a scenáristí Andrej Farba, Daniel Adamjak, konzultant Miroslav Palún. A podaktorí ďalší prispievatelia..